Denné menu

Virtuálna prehliadka - Penzión Fantázia Michalová  Penzión Fantázia Michalová na YouTube   facebook   telefon+421 48 6189 327

Možnosti ubytovania v Penzióne Fantázia *** - Michalová

V čase od októbra do marca poskytujeme ubytovanie od pondelka do piatku. V prípade záujmu o víkendové ubytovanie doporučujeme využiť služby nášho Hotela Rohozná - 6 km od nášho penziónu. 

V termíne od 22.12. do 28.12.2017 je Penzión a Reštaurácia ZATVORENÁ. Veľmi radi Vás opäť privítame 29.12.2017.

V našom penzióne na Vás čakajú pohodlné, farebne odlíšené izby vybavené zaujímavým kovaným nábytkom s kompletným príslušenstvom (vlastné sociálne zariadenie, TV SAT, telefón, WiFi internet). 

Niektoré izby majú balkón s výhľadom do krásnej veľkej záhrady a na okolitú prírodu. Parkovanie pri penzióne je bezplatné. 

Jednolôžková izba, Singleroom

Žltá izba s balkónom, vaňa so sprchou, WC, TV, WiFi
Cena 25 € / noc / night


Dvojlôžková izba, Doubbleroom

Dvojlôžkové izby vo farbách fialová, biela, smreková, vaňa so sprchou, WC, TV, WiFi

Cena 28 € / noc / night


Dvojlôžková izba Lux s balkónom, Doubleroom with balcony

Dvojlôžkové izby s balkónom vo farbách oranžová, zelená, slnečná, vaňa so sprchou, WC, TV, WiFi.

Modré štúdio s dennou a nočnou časťou, bez balkóna, vaňa so sprchou, WC, TV, WiFi.

Cena 33 € / noc / night


Apartmán, Apartment

Denná časť - kompletne zariadená kuchyňa, jedáleň s obývacou časťou, Nočná časť - manželská posteľ, vaňa so sprchou, WC, TV, WiFi, podkrovná miestnosť. 

Cena 40 € / noc / night


Miestna daň za ubytovanie (local tax) 0,70 € za osobu a noc (Person/night). Poplatok za psa 6 € za noc.

Ceny platia počas celého roka mimo top sezóny (Silvestrovské pobyty) - ceny na vyžiadanie. Prices are valid throughout the year outside the Top Season (preise sind das ganze Jahr Uber gultig ausserhalb der Top Saison).

V prípade požiadavky väčšej kapacity ubytovania Vám ponúkneme ubytovanie v našom hoteli cca 6 km od penziónu.

Kontakt

Penzión Fantázia
Hrádza 2
976 57 Michalová

Tel.: +421 (0)48 618 9327
Mobil: +421 (0)911 610 130

penzion@penzionfantazia.sk

Penzión Fantázia Poprad

penzion poprad302x150
Ubytovacie služby ponúka v jedno a dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Svojou polohou blízko centra mesta (2 minúty) a blízko AquaCity (8 minút) poskytne dočasný domov na Vašej dovolenke či pracovnej ceste...

Čítaj viac...

EuroSalaš Michalová

Eurosalaš
Aktivity na farme a agroturistika, Firemné akcie a Teambuildingy, Chov oviec a domácich zvierat, Výroba a predaj domácich produktov z farmy, Tip na výlet pre rodiny s deťmi, Programy pre organizované skupiny, Štýlová koliba s letnou terasou...

Čítaj viac...

Hotel Rohozná Brezno

Hotel Rohozná Brezno
To pravé miesto pre Vaše firemné školenia a akcie, Teambuildingové aktivity, svadby, oslavy či na príjemné posedenie v reštaurácii alebo využitie ubytovania len pre jednotlivcov. Bezplatné parkovanie a internet.

Čítaj viac...

Kolektív Amway Slovensko

Ďakujeme neuveriteľným ľuďom, zamestnancom Penziónu Fantázia a EuroSalaša, že nám pripravili dva dni skvelej zábavy, vynikajúceho jedla a ľudského prístupu ku klientom. 

Rodina Masarovič Bratislava

Strávili sme na Horehroní krásny víkend aj vďaka Vám :-). Boli sme so všetkým spokojní a obzvlášť milý bol personál. Bola to krásna dovolenka. Ďakujeme. 

Martin Madej, Miňo Kereš 

Tento penzión má jedinú chybu!!! ...je ďaleko od Bratislavy. Ináč by sme tu trávili hádam každý víkend. No nie až tak ďaleko, aby sme sa sem nevrátili. Do skorého videnia.

Návrat hore - Go to top